LECCOBA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LECCOBA

paylaşım,eğlence,arkdaşlık,müzik,video,OGAME

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım)

spartakus-emre
    spartakus-emre
    Admin
    Admin

metin alanı :
    EMEĞE SAYGI.

takımım : FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 144710

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) Empty FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım)

Mesaj tarafından spartakus-emre Ptsi Ocak 05, 2009 5:46 pm

Forum da kullanmak için imageshack.us' a resim yüklemek aslında çok basittir. Şimdi aşağıda anlatacağım adımları tek tek uygularsanız, sornsuz bir şekilde resminizi yükleyip yayınlaya bilirsiniz.

Öncelikle www.imageshack.us adresine giriyoruz. Ardından
    birinci resimdeki 1 numaralı kırmızı ok un göstermiş olduğu "Gözat" (browse...) yazan buton a tıklıyoruz.

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 001

Bu işlemi yaptıktan sonra da ikinci resmimizdeki gibi resim dosyamızın olduğu klasörümüze gidip resmi seçtikten sonra "Aç" butonuna basarak resmimizi yüklemeye başlamak için siteye resim dizinimizi vermiş oluyoruz.

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 00203

Aşağıdaki resimde gördüğümüz "host it!" e tıkladıktan sonra resmimizin siteye yüklenmesini bekliyoruz.

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 004

Bu işlem bittikten sonra imageshack.us' a resmimizi yüklemiş oluyoruz. Şimdi sırada resmimizi forum a göndermek için gerekli olan linkte ( bağlantı). Bu bağlantıyı da resmimizde gördüğümüz "+ Show Advenced Linking" yazan bağlantıya tıklıyoruz.

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 005

Bu işlemden sonra en altta "Direct link to image" sekmesi açılacaktır. Buradaki bağlantı adresini kopyalayarak forumda ki mesaj yazdığımız ekrana geri dönüyoruz.

FORUM MESAJINA RESİM EKLEME(resimli anlatım) 006

Artık forumda resmimizi yayınlamak kaldı bunun için mesaj yazdığımız alandaki image yükleme butonuna tıklamamız gerekmekte.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:26 am